Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

dzieci, zwierzęta

Gabinet weterynaryjny Kraków

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z pomocy, jaką oferuje nasz gabinet weterynaryjny. Kraków to miasto, w którym wyleczyliśmy już liczne przypadki zwierząt poszkodowanych przez los lub takich, które uległy wypadkom. W naszym gabinecie weterynaryjnym w Krakowie pracują lekarze weterynarii na najwyższym poziomie.


Kontakt z nami:
,
,
--
http://luxvet24.pl
plik kml
Weterynarz Avet - Cane corso italiano

Jesteśmy właścicielami małej hodowli psów rasy cane corso italiano. Nasze zwierzęta przebywają w doskonałych warunkach, są kochane i zadbane. Dlatego ich potomstwo jest zdrowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą opisaliśmy szczegółowo na naszej oficjalnej stronie internetowej. Możecie się dzięki niej dowiedzieć również o naszej działalności weterynaryjnej.

Gabinet Weterynaryjny AVET
Kontakt z nami:
Chopina 12,
38-200 Jasło,
podkarpackie
13 446-79-74
http://canecorsoavet.eu
plik kml
Poidła dla świń

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy, która do Państwa dyspozycji oddaje różnego rodzaju akcesoria dla zwierząt domowych lub hodowlanych. W asortymencie dostępne są taki produkty, jak poidła dla świń, kuwety dla kotów, nożyce do racic, dozowniki do leków oraz inne artykuły zootechniczne.

Firma Handlowo Usługowa IDEAL
Kontakt z nami:
Międzybłocie 43b,
77-400 Złotów,
wielkopolskie
67 265-39-55
http://www.zootechnika.sklep.pl
plik kml
Provender | Pasza dla koni

Zdrowie zwierząt jest niezwykle ważne dla każdego hodowcy, a my zapewniamy im najlepszej jakości paszę dla koni. Provender to uznana firma, którą rozsławiliśmy dzięki zaopatrywaniu klientów tylko w doskonałej jakości pokarmy od uznanych producentów. Zapewniają zwierzętom zdrowie, odpowiedni rozwój i siłę.

Philippus Wojciech Łamasz
Kontakt z nami:
Główna 46,
51-180 Psary,
dolnośląskie
53 777-76-78
http://provender.pl
plik kml
Animalcity.pl - Sklep Zoologiczny Internetowy

Internetowy sklep zoologiczny Animalcity.pl to miejsce, w którym zakupisz karmy, drapaki, kuwety, transportery, miski oraz zabawki dla swojego ulubieńca. Przystępne ceny naszych produktów oraz ich najwyższa jakość sprawiają, że nasza oferta cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Przekonaj się zresztą sam - zapraszamy do zakupów!

AnimalCity.pl Filip Mikołajczyk
Kontakt z nami:
Aleja Piłsudskiego 11/38,
43-100 Tychy,
śląskie
72 299-01-06
http://animalcity.pl
plik kml
Konie Michałowice

Szukając odpowiedniej szkółki jazdy konnej w Małopolsce, warto odwiedzić ośrodek Coniraya w Sieborowicach. Oferowane są tutaj zajęcia dla najmłodszych (woltyżerka, obsługa konia z ziemi, oprowadzanie na koniu), jak również dla zaawansowanych miłośników jazdy sportowej. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Coniraya Ośrodek Jeździecki
Kontakt z nami:
Władysława Zakrzeńskiego 48,
32-091 Michałowice,
małopolskie
60 252-16-04
http://coniraya.com.pl
plik kml
Weterynarz Łódź

W naszej przychodni przyjmujemy przede wszystkim dwa gatunki czworonogów, które można najczęściej spotkać w polskich domach, a więc psy i koty. Vet-Med to weterynarz w Łodzi, w którym przeprowadzą Państwo badanie USG, RTG, czy EKG, zdiagnozują stan chorobowy, a także przeprowadzą różnego rodzaju operacje chirurgiczne swojego pupila.

Vet-Med Daria Kostrzewa Jagielska
Kontakt z nami:
Bratysławska 15a,
94-040 Łódź,
łódzkie
42 207-40-46
http://www.vet-med-lodz.pl
plik kml
modele metalowe

Chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało w sobie umiejętność logicznego myślenia? Kup mu Trefl puzzle lub modele metalowe, które pozwolą mu uruchomić w mózgu mechanizmy, które odpowiadają za rozwiązywanie problemów. To świetna zabawa, która również uczy. Zapoznaj się z wzorami, jakie posiadamy obecnie ofercie. Zapraszamy do naszego sklepu!

Przedsiębiorstwo Handlowe LOOK Łukasz Ukarma
Kontakt z nami:
Rakszawa 101A,
37-111 Rakszawa,
podkarpackie
17 780-72-43
http://zabawkiija.pl
plik kml
Odchudzanie dla młodzieży

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty przygotowanej przez Amitur, w której znajdziemy jedyne w swoim rodzaju turnusy i obozu odchudzające. Wygodne i przyjemne odchudzanie dla młodzieży. Jeśli jesteś zainteresowany, nie czekaj i skorzystaj już teraz. Więcej na stronie internetowej podanej w linku. Skuteczne i przyjemne zrzucenie wagi w zasięgu Twojej ręki.

Amitur
Kontakt z nami:
Wokalna 4/203,
02-787 Warszawa,
mazowieckie
22 825-54-13
http://www.odchudzaniedzieci.pl
plik kml
Język hiszpański dla dzieci Warszawa

Zapewniamy kompleksową opiekę nad najmłodszymi, a także bezpłatne uczestnictwo rodzica w zajęciach podczas etapu adaptacji. Nasze przedszkole w Warszawie oprócz nauki angielskiego oferuje też język hiszpański dla dzieci. Nauczanie odbywa się poprzez zabawę oraz użycie atrakcyjnych materiałów wizualnych, takich jak filmy edukacyjne czy bajki. Zajęcia zachęcą Wasze pociechy do coraz odważniejszego używania nowo poznanych słówek i zwrotów w życiu codziennym.

Przedszkole angielsko-polskie "Maja"
Kontakt z nami:
J. Michałowicza 78,
02-495 Warszawa,
mazowieckie
66 859-31-90
http://przedszkoleursus.com.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.