Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

edukacja, szkolenia

OSK Mobilek

Chcesz zapisać się na kurs nauki prawa jazdy? Tychy to miasto w którym mieszkasz? Zapraszam gorąco do szkoły OSK Mobilek. Najlepsza i najefektywniejsza nauka jazdy czeka na Ciebie! Wieloletnie doświadczenie, wyszkoleni specjaliści oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że kurs w w naszym ośrodku to czysta przyjemność!

O.S.K. Mobilek
Kontakt z nami:
Sienkiewicza 7,
43–100 Tychy,
śląskie
50 844-24-35
http://mobilek.tychy.pl
plik kml
Magnetyczna tablica motywacyjna

Zapraszamy serdecznie na stronę internetową firmy EUROtest, która oferuje Państwu magnetyczną rablicę motywacyjną. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt dostępny w naszej ofercie wyróżniał się wysoką jakością wykonania oraz najlepszymi walorami poznawczymi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajdą Państwo również inne plansze edukacyjne.

Szkolna Oficyna Wydawnicza EUROtest s.c.
Kontakt z nami:
28 Czerwca 1956r nr 217/219,
61-485 Poznań,
wielkopolskie
61 835-19-21
http://eurotest.pl
plik kml
Tania nauka jazdy

Zapraszamy państwa do profesjonalnej szkoły w Krakowie, gdzie wykwalifikowani instruktorzy uczą jeździć samochodami. Proponujemy tanie nauki jazdy prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, będących zawsze do dyspozycji klientów i dopasowujących terminy do potrzeb każdego z państwa. Najpierw czekać państwa będą profesjonalne wykłady teoretyczne, aby potem zasiąść za kierownicą doskonałej jakości samochodów. Zapewniamy najwyższą jakość usług oraz przyjemną atmosferę, która zniweluje wszelki stres.

Ośrodek Szkolenia Kierowców JUMA
Kontakt z nami:
Kalwaryjska 51/4,
30-504 Kraków,
małopolskie
50 112-34-86
http://www.juma.krakow.pl
plik kml
Angielski dla dorosłych Wrocław

Wiemy doskonale jak ważna w dzisiejszym zglobalizowanym świecie jest nauka angielskiego. Wrocław jest miastem artystów, studentów i wielkiego biznesu. To połączenie sprawia, że jesteśmy w stanie nauczyć Państwa nie tylko podstaw, ale również profesjonalnego użytkowania języka angielskiego. Serdecznie zapraszamy na kursy dla dorosłych!

Akademia Języków Obcych Olymp
Kontakt z nami:
Powstańców Śląskich 112/114,
53-333 Wrocław,
dolnośląskie
71 360-42-53
http://www.olymp-wroclaw.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.