Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

edukacja, szkolenia

OSK Mobilek

Chcesz zapisać się na kurs nauki prawa jazdy? Tychy to miasto w którym mieszkasz? Zapraszam gorąco do szkoły OSK Mobilek. Najlepsza i najefektywniejsza nauka jazdy czeka na Ciebie! Wieloletnie doświadczenie, wyszkoleni specjaliści oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że kurs w w naszym ośrodku to czysta przyjemność!

O.S.K. Mobilek
Kontakt z nami:
Sienkiewicza 7,
43–100 Tychy,
śląskie
50 717-33-43
http://mobilek.tychy.pl
plik kml
Magnetyczna tablica motywacyjna

Zapraszamy serdecznie na stronę internetową firmy EUROtest, która oferuje Państwu magnetyczną rablicę motywacyjną. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt dostępny w naszej ofercie wyróżniał się wysoką jakością wykonania oraz najlepszymi walorami poznawczymi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajdą Państwo również inne plansze edukacyjne.

Szkolna Oficyna Wydawnicza EUROtest s.c.
Kontakt z nami:
28 Czerwca 1956r nr 217/219,
61-485 Poznań,
wielkopolskie
61 835-19-21
http://eurotest.pl
plik kml
kurs koreańskiego

Rodzice wpajają dzieciom już od najmłodszych lat, że aby coś osiągnąć w przyszłości będą musiały wykazać się znajomością języków, stąd bardzo ważna jest nauka koreańskiego. Gakko ma również ofertę kursów japońskiego skierowaną specjalnie dla najmłodszych uczniów. O takich zajęciach także dowiemy się na stronie, przeczytamy także opinie rodziców, których dzieci już uczęszczały na takie lekcje. Sprawdź nasz kurs angielskiego!

Centrum Języków Orientalnych Gakko Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Al. Jerozolimskie 42/148,
00-024 Warszawa,
mazowieckie
69 474-39-10
http://www.gakko.waw.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.