Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

edukacja, szkolenia

OSK Mobilek

Chcesz zapisać się na kurs nauki prawa jazdy? Tychy to miasto w którym mieszkasz? Zapraszam gorąco do szkoły OSK Mobilek. Najlepsza i najefektywniejsza nauka jazdy czeka na Ciebie! Wieloletnie doświadczenie, wyszkoleni specjaliści oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że kurs w w naszym ośrodku to czysta przyjemność!

O.S.K. Mobilek
Kontakt z nami:
Sienkiewicza 7,
43–100 Tychy,
śląskie
50 844-24-35
http://mobilek.tychy.pl
plik kml
Szkoły językowe Łódź

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z wyjątkowej oferty naszej firmy, która obejmuje różnego rodzaju kursy nauki języka obcego dla różnych grup wiekowych. Wstąp do naszej szkoły językowej w Łodzi i przekonaj się, że nauka języka może być przyjemna. Szczegóły oferty na stronie internetowej: www.wonderland.com.pl!

WONDERLAND
Kontakt z nami:
Sienkiewicza 137/139,
90-302 Łódź,
łódzkie
42 637-77-62
http://www.wonderland.com.pl
plik kml
Magnetyczna tablica motywacyjna

Zapraszamy serdecznie na stronę internetową firmy EUROtest, która oferuje Państwu magnetyczną rablicę motywacyjną. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt dostępny w naszej ofercie wyróżniał się wysoką jakością wykonania oraz najlepszymi walorami poznawczymi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajdą Państwo również inne plansze edukacyjne.

Szkolna Oficyna Wydawnicza EUROtest s.c.
Kontakt z nami:
28 Czerwca 1956r nr 217/219,
61-485 Poznań,
wielkopolskie
61 835-19-21
http://eurotest.pl
plik kml
Tania nauka jazdy

Zapraszamy państwa do profesjonalnej szkoły w Krakowie, gdzie wykwalifikowani instruktorzy uczą jeździć samochodami. Proponujemy tanie nauki jazdy prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, będących zawsze do dyspozycji klientów i dopasowujących terminy do potrzeb każdego z państwa. Najpierw czekać państwa będą profesjonalne wykłady teoretyczne, aby potem zasiąść za kierownicą doskonałej jakości samochodów. Zapewniamy najwyższą jakość usług oraz przyjemną atmosferę, która zniweluje wszelki stres.

Ośrodek Szkolenia JUMA
Kontakt z nami:
Kalwaryjska 51/4,
30-504 Kraków,
małopolskie
50 112-34-86
http://www.juma.krakow.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.