Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

firma, biuro

Archiwizacja dokumentów Warszawa

Naszą specjalnością jest archiwizacja dokumentów. Warszawa to miasto będące obszarem naszych działań. Jeżeli chcesz, aby w Twojej firmie panował porządek i zorganizowanie, jesteśmy w stanie Ci w tym pomóc. Powierz nam archiwizację dokumentów i przekonaj się, że w tej dziedzinie nie mamy sobie równych w całej Warszawie.

Archivio Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
ul. Fleminga 2A,
03-176 Warszawa,
woj. mazowieckie
22 814-54-07
http://archivio.pl
plik kml
Teczki z nadrukiem - VauPe

Bardzo popularnym produktem przygotowywanym przez naszą firmę są teczki z nadrukiem. Są to elementy, które podnoszą prestiż danej firmy, ale przede wszystkim wprowadzają do jej działalności pewien ład i porządek. Zapewniamy, że jesteśmy przygotowanie na wykonanie różnego rodzaju efektownych i klasycznych projektów. Zapraszamy.

VauPe sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Fordońska 428,
85-790 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
52 347-24-04
http://www.vaupe.pl
plik kml
meble-biurowe.com.pl - Lady do recepcji

Doskonale znamy potrzeby klientów, dlatego stale dążymy do tego, aby nasze produkty charakteryzowała wysoka jakość użytych materiałów oraz solidne wykonanie. Na szczególną uwagę zasługują rozmyślnie zaprojektowane i funkcjonalne lady recepcyjne. Takie serie jak Abako, Sorte, czy Qubo dają ogromne możliwości w kwestii doboru koloru oraz zestawienia modułów.

TARMOT
Kontakt z nami:
Sikorskiego 12B,
19-300 Ełk,
warmińsko mazurskie
87 621-49-19
http://www.meble-biurowe.com.pl
plik kml
Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe, które oferuje producent Fabryka Czasu, reklamują firmę i niosą pomoc w uzyskiwaniu kontaktów międzyludzkich. Będąc doświadczoną firmą na rynku, firma nie może pozwolić sobie na faux paus. Warto więc zainwestować w asortyment wysokiej jakości. Pełna oferta firmy mieści się na naszej stronie internetowej.

Fabryka Czasu Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Robotnicza 7-8,
71-712 Szczecin,
zachodniopomorskie
91 428-09-00
http://www.fabrykaczasu.com.pl
plik kml
odszkodowanie za błąd lekarski

Prawnicy w naszej kancelarii specjalizują się w odszkodowaniach. Nasza kancelaria wyegzekwuje szereg różnych rekompensat: odszkodowanie za błąd lekarski, powypadkowe, wypadkowe, od wypadków rolniczych, a także za uszczerbek na zdrowiu. Nie ważne, jaki to typ zadośćuczynienia, nasza kancelaria dołoży wszelkich starań, aby wywalczyć je dla Ciebie.

Adwokat Dariusz Makulec Kancelaria Adwokacka
Kontakt z nami:
Marszałkowska 55/73/71,
00-676 Warszawa,
mazowieckie
22 301-63-15
http://www.makulec-odszkodowania.pl
plik kml
Odbiór odpadów

Skorzystaj z wyjątkowej pomocy, którą oferuje firma Miki. Dysponujemy odpowiednimi samochodami, która pozwalają nam zjawić się po odbiór odpadów pochodzenia zwierzęcego lub padłego zwierzęcia. Zatroszczymy się nie tylko o transport, ale również o utylizację - zgodną z prawem oraz obowiązującymi standardami.

Miki Kraków Mieczysław Jakubowski
Kontakt z nami:
Nad Drwiną 33,
30-841 Kraków,
małopolskie
12 267-57-98
http://www.miki.krakow.pl
plik kml
Komornik

Witaj w kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Moniki Dyląg. Oferujemy kompleksowe wsparcie w sprawach o zwrot należności, jak również o egzekucję mienia w celu zwrócenia wierzytelności. Jeżeli posiadacie Państwo sądowy tytuł egzekucyjny, możecie samodzielnie wybrać kancelarię.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Magdalena Dyląg
Kontakt z nami:
Królewska 2,
30-045 Kraków,
małopolskie
12 631-10-75
http://komornik-dylag.pl
plik kml
Zabezpieczenie roszczeń

Świadczymy usługi dla firm i przedsiębiorstw. Nasza oferta obejmuje sporządzanie i opiniowanie umów, negocjacje z dłużnikami oraz odzyskiwanie należności. Wśród naszych usług znajdą Państwo również zabezpieczenie roszczeń i majątku prywatnego oraz przedsiębiorstwa. Pomagamy zawrzeć ugody sądowe i pozasądowe. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie - można się z nami kontaktować osobiście, jak i telefonicznie oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Karol Gołębiewski
Kontakt z nami:
Jana Pawła Woronicza 31/73,
02-640 Warszawa,
mazowieckie
22 848-31-27
http://www.komornikmokotow.com
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.