Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

firma, biuro

Szkolenia bhp w Poznaniu w ofercie Globes

Globes to firma która oferuje najwyższej jakości, kompleksowe szkolenia bhp. W ofercie tej firmy można znaleźć między innymi szkolenia bhp okresowe, wstępne oraz na przykład koordynacje działań bhp w przedsiębiorstwie. Przeprowadzane przez nas audyty to zadowalające każdego usługi bhp! Poznań jest miastem w którym działamy! Zapraszam na stronę internetową!

Globes
Kontakt z nami:
ul. Wieczorynki 10,
60-193 Poznań,
woj. wielkopolskie
61 661-03-29
http://www.globes.pl
plik kml
Archiwizacja dokumentów Warszawa

Naszą specjalnością jest archiwizacja dokumentów. Warszawa to miasto będące obszarem naszych działań. Jeżeli chcesz, aby w Twojej firmie panował porządek i zorganizowanie, jesteśmy w stanie Ci w tym pomóc. Powierz nam archiwizację dokumentów i przekonaj się, że w tej dziedzinie nie mamy sobie równych w całej Warszawie.

Archivio Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
ul. Fleminga 2A,
03-176 Warszawa,
woj. mazowieckie
22 814-54-07
http://archivio.pl
plik kml
Firma windykacyjna

Specjalizacją Indos S.A. jest obrót wierzytelnościami. Jako firma windykacyjna działamy w zgodzie z potrzebami klientów. Nasi pracownicy to osoby wykształcone i doświadczone w działaniach zmierzających do poprawy płynności finansowej przedsiębiorstw. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z wiedzy specjalistów.

Indos SA
Kontakt z nami:
Kościuszki 63,
41-503 Chorzów,
śląskie
32 771-88-88
http://www.indos.pl
plik kml
Teczki z nadrukiem - VauPe

Bardzo popularnym produktem przygotowywanym przez naszą firmę są teczki z nadrukiem. Są to elementy, które podnoszą prestiż danej firmy, ale przede wszystkim wprowadzają do jej działalności pewien ład i porządek. Zapewniamy, że jesteśmy przygotowanie na wykonanie różnego rodzaju efektownych i klasycznych projektów. Zapraszamy.

VauPe
Kontakt z nami:
Fordońska 428,
85-790 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
52 347-24-04
http://www.vaupe.pl
plik kml
meble-biurowe.com.pl - Lady do recepcji

Doskonale znamy potrzeby klientów, dlatego stale dążymy do tego, aby nasze produkty charakteryzowała wysoka jakość użytych materiałów oraz solidne wykonanie. Na szczególną uwagę zasługują rozmyślnie zaprojektowane i funkcjonalne lady recepcyjne. Takie serie jak Abako, Sorte, czy Qubo dają ogromne możliwości w kwestii doboru koloru oraz zestawienia modułów.

TARMOT
Kontakt z nami:
Sikorskiego 12B,
19-300 Ełk,
warmińsko mazurskie
87 621-49-19
http://www.meble-biurowe.com.pl
plik kml
Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe, które oferuje producent Fabryka Czasu, reklamują firmę i niosą pomoc w uzyskiwaniu kontaktów międzyludzkich. Będąc doświadczoną firmą na rynku, firma nie może pozwolić sobie na faux paus. Warto więc zainwestować w asortyment wysokiej jakości. Pełna oferta firmy mieści się na naszej stronie internetowej.

Fabryka Czasu Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Robotnicza 7-8,
71-712 Szczecin,
zachodniopomorskie
91 428-09-00
http://www.fabrykaczasu.com.pl
plik kml
Biuro Rachunkowe Sobieraj

Przedmiotem naszej działalności jest prowadzenie ksiąg rachunkowych. Usługę tę wykonujemy z dbałością o każdy szczegół, klienci mogą być więc spokojni o rezultaty naszych działań. Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwoliły nam na wypracowanie rozwiązań, dzięki którym prowadzenie ksiąg rachunkowych przez naszą firmę jest powodem zadowolenia usługodawców.

Kancelaria Doradcy Podatkowego Andrzeja Sobieraja
Kontakt z nami:
ul. Libelta 1A,
61-706 Poznań,
woj. wielkopolskie
61 877-51-11
http://www.doradcapodatkowy-sobieraj.com
plik kml
Wydajne urzadzenie biurowe - Konica Minolta bizhub c253

Wydajne urządzenia biurowe, jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie produktowej to nie tylko najwyższa jakość, ale także hurtowe ceny, w jakich oferujemy naszym klientom nasz asortyment. Zapraszamy do sprawdzenia licznych produktów, jakie posiadamy na naszej stronie internetowej, gdzie zostały one zaprezentowane.

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Biurotech
Kontakt z nami:
Częstochowska,
62-800 Kalisz,
łódzkie
62 767-44-09
http://www.biurotech.net.pl
plik kml
odszkodowanie za błąd lekarski

Prawnicy w naszej kancelarii specjalizują się w odszkodowaniach. Nasza kancelaria wyegzekwuje szereg różnych rekompensat: odszkodowanie za błąd lekarski, powypadkowe, wypadkowe, od wypadków rolniczych, a także za uszczerbek na zdrowiu. Nie ważne, jaki to typ zadośćuczynienia, nasza kancelaria dołoży wszelkich starań, aby wywalczyć je dla Ciebie.

Adwokat Dariusz Makulec Kancelaria Adwokacka
Kontakt z nami:
Marszałkowska 55/73/71,
00-676 Warszawa,
mazowieckie
22 301-63-15
http://www.makulec-odszkodowania.pl
plik kml
Adwokat Nysa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, przygotowaną przez kancelarię adwokacką Omega-Lex. Działamy zawsze zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki prawniczej, starając się rozwiązać problem prawny każdego klienta. Zajmujemy się odszkodowaniami, prawem pracy, rozwodami, windykacją czy też obsługą prawną firm.

Omega-Lex
Kontakt z nami:
Biskupa Jarosława 3,
48-300 Nysa,
opolskie
50 143-33-11
http://www.omega-lex.pl
plik kml
Sprzątanie po zwłokach

Każda śmierć jest ogromną tragedią, jednak jeśli już do niej dojdzie, a ciało przez jakiś czas przebywało na przykład w mieszkaniu, dom trzeba odkazić. Sprzątanie po zwłokach, jakie realizujemy w zakresie działalności firmy Gred Gruppe to usługa w obrębie której dokonujemy wszystkich niezbędnych czynności by pomieszczenie było sterylne. Pozbywamy się między innymi takich substancji jak kadaweryna czy jad trupi, zapewniamy też pełną dyskrecję. Naszą siedzibę znajdziecie Państwo na terenie Warszawy.

Gred Gruppe Polska
Kontakt z nami:
Kasprowicza 72 lok. 31A,
01-949 Warszawa,
Mazowieckie
60 225-06-36
http://www.czysciciele.pl
plik kml
Prawo rodzinne Gdańsk

Adwokat z Gdańska Małgorzata Koprowska jako swoją specjalność obrała prawo rodzinne. Zaprasza więc do skorzystania ze swoich usług w sytuacji podziału majątku, rozwodu czy też separacji. Z pomocą wykwalifikowanego i doświadczonego adwokata sukces jest znacznie pewniejszy. Wszelkie informacje znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.adwokatprawarodzinnego.pl/

adw. Małgorzata Koprowska Kancelaria Adwokacka
Kontakt z nami:
Partyzantów 8/8,
Gdańsk 80-254,
pomorskie
50 159-87-52
http://www.adwokatprawarodzinnego.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.