Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

firma, biuro

Blastrac

Firma Blastrac jest przedsiębiorstwem oferującym narzędzia budowlano remontowe oraz akcesoria do narzędzi. W asortymencie posiada frezarki do betonu, frezarki do asfaltu, narzędzia diamentowe oraz tarcze diamentowe. Blastrac společnost je společnost, která nabízí výstavbu a opravy nářadí a přísluĹĄenství k nástrojĹŻm. Rozsah má frézka na beton, asfalt frézovací stroje, diamantové nástroje a diamantové kotouče. Blastrac je lídrem na polském trhu v prodeji profesionálního nářadí.

Blastrac Poland
Kontakt z nami:
Dworcowa 47,
63-200 Jarocin,
Wielkopolskie
62 740-41-50
http://www.blastrac.pl
plik kml
Szkolenia bhp w Poznaniu w ofercie Globes

Globes to firma która oferuje najwyższej jakości, kompleksowe szkolenia bhp. W ofercie tej firmy można znaleźć między innymi szkolenia bhp okresowe, wstępne oraz na przykład koordynacje działań bhp w przedsiębiorstwie. Przeprowadzane przez nas audyty to zadowalające każdego usługi bhp! Poznań jest miastem w którym działamy! Zapraszam na stronę internetową!

Globes
Kontakt z nami:
ul. Wieczorynki 10,
60-193 Poznań,
woj. wielkopolskie
61 661-03-29
http://www.globes.pl
plik kml
Archiwizacja dokumentów Warszawa

Naszą specjalnością jest archiwizacja dokumentów. Warszawa to miasto będące obszarem naszych działań. Jeżeli chcesz, aby w Twojej firmie panował porządek i zorganizowanie, jesteśmy w stanie Ci w tym pomóc. Powierz nam archiwizację dokumentów i przekonaj się, że w tej dziedzinie nie mamy sobie równych w całej Warszawie.

Archivio Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
ul. Fleminga 2A,
03-176 Warszawa,
woj. mazowieckie
22 814-54-07
http://archivio.pl
plik kml
Firma windykacyjna

Specjalizacją Indos S.A. jest obrót wierzytelnościami. Jako firma windykacyjna działamy w zgodzie z potrzebami klientów. Nasi pracownicy to osoby wykształcone i doświadczone w działaniach zmierzających do poprawy płynności finansowej przedsiębiorstw. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z wiedzy specjalistów.

Indos SA
Kontakt z nami:
Kościuszki 63,
41-503 Chorzów,
śląskie
32 771-88-88
http://www.indos.pl
plik kml
Kupno spółek

Działalność biznesowa wiąże się m.in. z ogromna odpowiedzialnością, dynamicznymi zmianami oraz dużą elastycznością. Firma Noster Sp. z o.o. pragnie stworzyć dla przedsiębiorców taką przestrzeń wymiany, która pozwoli utrzymać płynność finansową, sięgnąć po niezwykle skuteczne rozwiązania oraz zdecydować się na odważny krok do przodu. Zajmujemy się kupnem i sprzedażą spółek. W ten sposób jesteśmy w stanie pomóc zarówno inwestorom poszukującym ratunku, jak i tym, którzy pragną rozpocząć dynamiczną działalność.

LANASI Ltd.
Kontakt z nami:
46 Themistocli Derki,
1066 Nikozja,
72 886-77-00
http://www.e-obroty-spolkami.pl
plik kml
Teczki z nadrukiem - VauPe

Bardzo popularnym produktem przygotowywanym przez naszą firmę są teczki z nadrukiem. Są to elementy, które podnoszą prestiż danej firmy, ale przede wszystkim wprowadzają do jej działalności pewien ład i porządek. Zapewniamy, że jesteśmy przygotowanie na wykonanie różnego rodzaju efektownych i klasycznych projektów. Zapraszamy.

VauPe
Kontakt z nami:
Fordońska 428,
85-790 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
52 347-24-04
http://www.vaupe.pl
plik kml
meble-biurowe.com.pl - Lady do recepcji

Doskonale znamy potrzeby klientów, dlatego stale dążymy do tego, aby nasze produkty charakteryzowała wysoka jakość użytych materiałów oraz solidne wykonanie. Na szczególną uwagę zasługują rozmyślnie zaprojektowane i funkcjonalne lady recepcyjne. Takie serie jak Abako, Sorte, czy Qubo dają ogromne możliwości w kwestii doboru koloru oraz zestawienia modułów.

TARMOT
Kontakt z nami:
Sikorskiego 12B,
19-300 Ełk,
warmińsko mazurskie
87 621-49-19
http://www.meble-biurowe.com.pl
plik kml
Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe, które oferuje producent Fabryka Czasu, reklamują firmę i niosą pomoc w uzyskiwaniu kontaktów międzyludzkich. Będąc doświadczoną firmą na rynku, firma nie może pozwolić sobie na faux paus. Warto więc zainwestować w asortyment wysokiej jakości. Pełna oferta firmy mieści się na naszej stronie internetowej.

Fabryka Czasu Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Robotnicza 7-8,
71-712 Szczecin,
zachodniopomorskie
91 428-09-00
http://www.fabrykaczasu.com.pl
plik kml
Biuro Rachunkowe Sobieraj

Przedmiotem naszej działalności jest prowadzenie ksiąg rachunkowych. Usługę tę wykonujemy z dbałością o każdy szczegół, klienci mogą być więc spokojni o rezultaty naszych działań. Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwoliły nam na wypracowanie rozwiązań, dzięki którym prowadzenie ksiąg rachunkowych przez naszą firmę jest powodem zadowolenia usługodawców.

Kancelaria Doradcy Podatkowego Andrzeja Sobieraja
Kontakt z nami:
ul. Libelta 1A,
61-706 Poznań,
woj. wielkopolskie
61 877-51-11
http://www.doradcapodatkowy-sobieraj.com
plik kml
Firma sprzątająca Mundis

Nasza profesjonalna firma sprzątająca Mundis działa na terenie Łodzi podejmując współpracę zarówno z osobami prywatnymi, jak i z firmami. Myjemy okna, ścieramy kurze, odkurzamy, wynosimy śmieci, a także pierzemy tapicerki i czyścimy wykładziny. Dbamy o to, by szybko i dokładnie wykonywać obowiązki! Więcej informacji umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Mundis
Kontakt z nami:
Dąbrowskiego 225/243,
93-231 Łódź,
łódzkie
51 105-21-21
http://mundis.pl
plik kml
Wydajne urzadzenie biurowe - Konica Minolta bizhub c253

Wydajne urządzenia biurowe, jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie produktowej to nie tylko najwyższa jakość, ale także hurtowe ceny, w jakich oferujemy naszym klientom nasz asortyment. Zapraszamy do sprawdzenia licznych produktów, jakie posiadamy na naszej stronie internetowej, gdzie zostały one zaprezentowane.

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Biurotech
Kontakt z nami:
Częstochowska,
62-800 Kalisz,
łódzkie
62 767-44-09
http://www.biurotech.net.pl
plik kml
odszkodowanie za błąd lekarski

Prawnicy w naszej kancelarii specjalizują się w odszkodowaniach. Nasza kancelaria wyegzekwuje szereg różnych rekompensat: odszkodowanie za błąd lekarski, powypadkowe, wypadkowe, od wypadków rolniczych, a także za uszczerbek na zdrowiu. Nie ważne, jaki to typ zadośćuczynienia, nasza kancelaria dołoży wszelkich starań, aby wywalczyć je dla Ciebie.

Adwokat Dariusz Makulec Kancelaria Adwokacka
Kontakt z nami:
Marszałkowska 55/73/71,
00-676 Warszawa,
mazowieckie
22 301-63-15
http://www.makulec-odszkodowania.pl
plik kml
Adwokat Nysa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, przygotowaną przez kancelarię adwokacką Omega-Lex. Działamy zawsze zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki prawniczej, starając się rozwiązać problem prawny każdego klienta. Zajmujemy się odszkodowaniami, prawem pracy, rozwodami, windykacją czy też obsługą prawną firm.

Omega-Lex
Kontakt z nami:
Biskupa Jarosława 3,
48-300 Nysa,
opolskie
50 143-33-11
http://www.omega-lex.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.