Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

grafika, multimedia

Agencja reklamowa

Oferowane przez nas projektowanie to dziedzina, w której trzeba się bardzo dużo nauczyć aby móc spełniać w 100% wymagania klientów. Aby przygotować obrazy i wizualizacje skutecznie przyciągające uwagę klientów i zapadające w pamięć często pracować nad mini musi cały zespół. Prace wykonane przez studio graficzne i agencję reklamową Eblis obejrzeć mogą Państwo na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

Eblis B&L
Kontakt z nami:
Wolności 4,
41-500 Chorzów,
śląskie
32 241-15-77
http://www.eblis.pl
plik kml
Pixel Art Ewa Kitowska - Projekty graficzne

By przedsiębiorstwo mogło szerzej zaistnieć w powszechnej świadomości konieczne jest by wypracowało odpowiedni i spójny przekaz marketingowy. Projekty graficzne, jakie realizujemy w ramach działalności firmy Pixel Art mają na celu m.in. zaprojektowanie atrakcyjnych opakowań do Waszych produktów i zatroszczenie się o identyfikację wizualną firm na rynku.

Pixel Art Ewa Kitowska
Kontakt z nami:
Kompanii AK Kordian 3,
02-495 Warszawa,
mazowieckie
22 662-39-09
http://www.studiograficzne.pl
plik kml
http://sklep.fados.pl/

Tablice interaktywne to ogromna pomoc pedagogiczna, jednak należy pamiętać o zasadach skutecznego i efektywnego ich wykorzystania, inaczej na nic nawet najlepsze, najbardziej zaawansowane prezentacje multimedialne nam nie pomogą. Wysokiej klasy pomoce dydaktyczne takie jak tablice interaktywne są bardzo pomocne w nauczaniu.

Sławomir Anioł FadoS
Kontakt z nami:
ul. Antonia Vivaldiego 74/8,
52-129 Wrocław,
woj. dolnośląskie
69 642-32-78
http://www.sklep.fados.pl
plik kml
Naturalne kosmetyki

W naszym sklepie znajdują się wyłącznie naturalne kosmetyki. W ich skład wchodzą składniki regenerujące oraz wygładzające naskórek, a także likwidujące drobne niedoskonałości cery. Będą idealne dla kobiet oraz mężczyzn w każdym wieku, którzy pragną zadbać o doskonały wygląd i znakomitą kondycję skóry.

Sklep Krem24.pl
Kontakt z nami:
Litewska 10/73,
51-354 Wrocław,
dolnośląskie
50 828-32-81
http://krem24.pl
plik kml
Kosmetyczka Radom

Oddaj się w ręce specjalistów i ciesz się dłużej młodym i pięknym wyglądem! Kosmetyczka naszego salonu w Radomiu wybierze odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie zarówno w walce z trądzikiem, cellulitem, pękającymi naczynkami, jak i tkanką tłuszczową. W ofercie zabiegów znajdziesz również masaże, pielęgnację dłoni oraz stóp i więcej.

Shintai
Kontakt z nami:
Słowackiego 210,
26-604 Radom,
dolnośląskie
48 381-61-11
http://shintai.com.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.