Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

grafika, multimedia

Studio nagrań

Przedstawiamy Państwu nasze wyjątkowe studio nagrań, które doskonale sprawdza się w różnego rodzaju usługach, takich jak na przykład: nagrywanie wokalu lub instrumentów, miks i mastering lub renowacja utworu, a także kompletną aranżację i komponowanie utworu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego studia nagrań.

Studio Nagrań Pasja
Kontakt z nami:
ul. Hawajska 2/34,
02-741 Warszawa,
woj. Mazowieckie
50 956-64-20
http://www.pasjastudio.pl
plik kml
Studio graficzne

Oferowane przez nas projektowanie to dziedzina, w której trzeba się bardzo dużo nauczyć aby móc spełniać w 100% wymagania klientów. Aby przygotować obrazy i wizualizacje skutecznie przyciągające uwagę klientów i zapadające w pamięć często pracować nad mini musi cały zespół. Prace wykonane przez studio graficzne i agencję reklamową Eblis obejrzeć mogą Państwo na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

EBLIS B&L
Kontakt z nami:
Wolności 4,
41-500 Chorzów,
śląskie
32 241-15-77
http://www.eblis.pl
plik kml
Pixel Art Ewa Kitowska - Projekty graficzne

By przedsiębiorstwo mogło szerzej zaistnieć w powszechnej świadomości konieczne jest by wypracowało odpowiedni i spójny przekaz marketingowy. Projekty graficzne, jakie realizujemy w ramach działalności firmy Pixel Art mają na celu m.in. zaprojektowanie atrakcyjnych opakowań do Waszych produktów i zatroszczenie się o identyfikację wizualną firm na rynku.

Pixel Art Ewa Kitowska
Kontakt z nami:
Kompanii AK Kordian 3,
02-495 Warszawa,
mazowieckie
22 662-39-09
http://www.studiograficzne.pl
plik kml
http://sklep.fados.pl/

Tablice interaktywne to ogromna pomoc pedagogiczna, jednak należy pamiętać o zasadach skutecznego i efektywnego ich wykorzystania, inaczej na nic nawet najlepsze, najbardziej zaawansowane prezentacje multimedialne nam nie pomogą. Wysokiej klasy pomoce dydaktyczne takie jak tablice interaktywne są bardzo pomocne w nauczaniu.

Sławomir Anioł FadoS
Kontakt z nami:
ul. Antonia Vivaldiego 74/8,
52-129 Wrocław,
woj. dolnośląskie
69 642-32-78
http://www.sklep.fados.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.