Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

marketing, biznes, reklama

Organizacja konferencji | http://artkowalik.pl

Jeżeli stoisz przed wyzwaniem przygotowania zjazdu lub sympozjum, to koniecznie skorzystaj z naszej pomocy. Organizacja konferencji to nie tylko konieczność wynajęcia sali. To również udostępnienie wszystkim uczestnikom nowoczesnego sprzętu, który pozwoli przedstawić prezentacje multimedialne. W zależności od planowanej liczby gości - w naszym hotelu znajdą państwo odpowiednią salę. Dyskusje prowadzone w tak eleganckich wnętrzach na pewno okażą się owocną i merytoryczną konwersacją.

ART Andrzej Kowalik
Kontakt z nami:
Sojowa 28c/3,
81-589 Gdynia,
pomorskie
58 629-77-70
http://www.artkowalik.pl
plik kml
http://c-project.pl/

Materiały reklamowe mogą przykuć wzrok, zwłaszcza, gdy są wykonane artystycznie. Nasza agencja reklamowa zajmuje się profesjonalnym projektowaniem katalogów, plakatów, logo, ulotek i innych elementów wizualnych. Korzystamy ze specjalistycznego oprogramowania graficznego, które pozwala na zastosowanie ciekawych technik cieniowania.

C-Project
Kontakt z nami:
Bolesława Chrobrego 5B/18,
11-600 Węgorzewo,
Warmińsko-Mazurskie
51 610-64-74
http://c-project.pl
plik kml
intensywni.pl : Agencja reklamowa

Sklep internetowy to narzędzie, które umożliwia prezentację asortymentu firmy w sposób prosty i czytelny, a także znacząco usprawnia sprzedaż. Stanowi on także wizytówkę marki, dlatego agencja reklamowa Intensywni, przygotowując projekt sklepu dba o jego estetykę, dopasowanie do charakteru firmy oraz prostotę funkcjonowania.

Agencja reklamowa Intensywni
Kontakt z nami:
Kordeckiego 42a,
60-144 Poznań,
wielkopolskie
61 661-45-60
http://www.intensywni.pl
plik kml
Balony pneumatyczne

Przedstawiamy Państwu wysokiej jakości balony pneumatyczne, które są jedną z ciekawszych form marketingu. Dodatkowo na naszych wyrobach nadrukowywane jest logo firmy lub hasło reklamowe. Staranne wykonanie i wysoka jakość wykorzystywanych materiałów gwarantują, że będą Państwo w pełni zadowoleni z naszych artykułów.

Vitonamioty
Kontakt z nami:
Żuki 50A,
62-700 Turek,
wielkopolskie
63 289-94-49
http://www.vitonamioty.pl
plik kml
Breloki reklamowe dla firm

Dostępne w naszej ofercie breloki reklamowe dla firm to najlepszy wybór spośród produktów dostępnych na rynku. Nasze artykuły wykonywane są z wyjątkową precyzją oraz z materiałów o najlepszych właściwościach. Zachwyć swoich klientów i wręcz im wyjątkowe upominki. Zobacz ofertę na naszej stronie internetowej.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe FORMAT Przemysław Lipka
Kontakt z nami:
Jasna 3,
44-172 Poniszowice,
śląskie
32 308-01-01
http://www.ekogratis.pl
plik kml
SMS API

Nasza oferta została przygotowana pod kątem developerów, którzy chcą uzyskać bezpośredni dostęp do wysyłania SMS przez API, a nie nasz panel sterowania. Dzięki udostępnionej przez platformę mProfi możliwości Twoja kampania przyniesie znacznie większą skuteczność bez narażania się na dodatkowe koszty. Dowiedz się więcej już teraz!

Materna Communications Sp. z o. o.
Kontakt z nami:
Wita Stwosza 28A,
02-661 Warszawa,
mazowieckie
22 843-49-19
http://mprofi.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.