Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

marketing, biznes, reklama

SMS API

Nasza oferta została przygotowana pod kątem developerów, którzy chcą uzyskać bezpośredni dostęp do wysyłania SMS przez API, a nie nasz panel sterowania. Dzięki udostępnionej przez platformę mProfi możliwości Twoja kampania przyniesie znacznie większą skuteczność bez narażania się na dodatkowe koszty. Dowiedz się więcej już teraz!

Materna Communications Sp. z o. o.
Kontakt z nami:
Wita Stwosza 28A,
02-661 Warszawa,
mazowieckie
22 843-49-19
http://mprofi.pl
plik kml
Wesele na Kaszubach

Prezentujemy propozycję nie do odrzucenia dla wszystkich przyszłych par młodych - organizujemy wesele na Kaszubach w pięknych, odpowiednio ozdobionych salach, dbając o wszelkie szczegóły, takie jak catering czy oprawa muzyczna. U nas spędzicie Państwo wspaniale czas oraz zabawicie się jak nigdy dotąd.

Hotel Kiston
Kontakt z nami:
Kistowo 26,
83-320 Sulęczyno,
pomorskie
60 730-05-00
http://www.hotelkiston.pl
plik kml
Pensjonat z basenem nad morzem

Jeżeli interesuje Cię komfortowy nocleg blisko morza, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Pensjonat z basenem nad morzem, a konkretnie w Rewalu proponuje komfortowe, przestronne pokoje gościnne oraz doskonale wyposażone apartamenty, w których każdy poczuje się jak u siebie. Plażowanie i przechadzki nad morzem można zakończyć u nas relaksem w SPA lub skorzystać z basenu, po czym dania dostępne w naszej jadalni będą smakować jeszcze bardziej. A to wszystko przy bardzo atrakcyjnych cenach i miłej, profesjonalnej obsłudze.

Willa Florek
Kontakt z nami:
Saperska 26,
72-344 Rewal,
zachodniopomorskie
60 768-36-04
http://www.florek-spa.pl
plik kml
tani hostel Wrocław centrum

Celem prowadzonej przez nas działalności już od samego początku było stworzenie miejsca, które zapewni Wam dostęp do świetnego zakwaterowania w atrakcyjnej cenie. Świebodzki to tani hostel w centrum Wrocławia, w którym będziecie mogli spędzić czas w przestronnych i bardzo dobrze wyposażonych pokojach cztero- oraz sześcioosobowych. Naszym ogromnym atutem jest doskonała lokalizacja w samym sercu miasta, która umożliwi Wam korzystanie z atrakcji turystycznych regionu kiedy tylko tego właśnie zapragniecie.

Świebodzki Hostel
Kontakt z nami:
Orląt Lwowskich 20A,
53-605 Wrocław,
dolnośląskie
53 355-52-57
http://swiebodzki.com
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.