Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

motoryzacja, transport

Wytrzymałe łańcuchy rolkowe

Najnowocześniejsze łańcuchy rolkowe, roki transportowe i komponenty maszyn to tylko część naszej bogatej i korzystnej cenowo oferty. Nieustannie powiększamy asortyment naszej firmy aby zapewnić naszym klientom możliwość wyboru z szerokiej palety rozmaitych propozycji. Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas łańcuchy rolkowe sprostają Waszym wysokim oczekiwaniom.

Construktor
Kontakt z nami:
Dziadoszańska 10,
61-248 Poznań,
wielkopolskie
61 653-25-60
http://construktor.com
plik kml
Bezdotykowe myjnie samochodowe

Bezdotykowe myjnie samochodowe to coraz popularniejsze rozwiązanie jeśli chodzi o myjnie. Kierowcy coraz częściej wybierają bezdotykowe myjnie samochodowe kiedy planują umycie auta. Jeśli jesteś również zainteresowany skorzystaniem z takiej myjni, zastanawiasz się nad zbudowaniem myjni w swoich okolicach zapraszamy do współpracy.

Czysto.pl sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Christo Botewa 4A,
30-798 Kraków,
małopolskie
12 259-76-72
http://czysto.pl
plik kml
Regeneracja sprężarek

W naszej firmie regeneracja sprężarek jest zadaniem, które realizujemy z dbałością o najmniejszy detal. Jeżeli zależy Ci na nawiązaniu współpracy na najwyższym poziomie z profesjonalnym partnerem, znalazłeś się we właściwym miejscu. Jesteśmy doświadczoną firmą, możesz więc być pewien, że zapewnimy Ci sprzęt, z którego działania będziesz całkowicie zadowolony. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat regeneracji turbosprężarek i innych możliwości, jakie daje Ci współpraca z nami, zapoznaj się z naszą stroną internetową.

Moto Remo s.j.
Kontakt z nami:
Bydgoska 35,
14-200 Iława,
warmińsko-mazurskie
89 648-67-76
http://www.motoremo.pl
plik kml
Wynajem busów Białystok

Wypożyczalnie samochodów w Białystoku zapraszają do zapoznania się ze swoją ofertą. Szeroka gama pojazdów w naszej flocie do wynajęcia pozwoli każdemu znaleźć model zgodny ze swoimi potrzebami. Jako G 100 RENT prowadzimy wynajem aut na jedną lub wiele dób w zależności od Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie.

G 100 RENT
Kontakt z nami:
Hetmańska 4,
15-727 Białystok,
podlaskie
50 850-83-51
http://g100.pl
plik kml
odbiór odpadów

Jedną z głównych usług, świadczonych przez naszą firmę w Poznaniu jest odbiór odpadów. Zabieramy wszystkie niebezpieczne substancje oraz przedmioty, a następnie utylizujemy je w oparciu o obowiązujące przepisy. Przyjmujemy najczęściej różnego rodzaju rozpuszczalniki, farby, substancje chemiczne, jak również artykuły pochodzące z placówek ochrony zdrowia.

ECO-cars Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Forteczna 14a,
61-362 Poznań,
wielkopolskie
61 887-00-24
http://www.eco-cars.pl
plik kml
Regeneracja turbosprężarki

Wśród świadczonych przez naszą firmę usług znajduje się regeneracja turbosprężarki - to właśnie ten element można spotkać w każdym samochodzie osobowym, dostawczym, a także ciężarowym. Sprawdzimy stan techniczny komponentu, oczyścimy jego każdą część składową, a w razie potrzeby je naprawimy lub wymienimy.


Kontakt z nami:
,
,
--
http://www.tomagpolska.pl
plik kml
Gmole do motocykli

Nasz sklep jest miejscem, w którym znajdziecie Państwo najlepsze części do motocykli, w tym gmole. Duże doświadczenie pozwala nam oferować Klientom wyłącznie najlepsze produkty, dzięki czemu nasze akcesoria do jednośladów sprawdzą się nawet w ekstremalnych okolicznościach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

RoadStyler
Kontakt z nami:
Toruńska 108,
87-800 Włocławek,
Kujawsko Pomorskie
60 520-17-03
http://www.roadstyler.com
plik kml
Transport międzynarodowy

Posiadamy własne centrum logistyczne, które pozwala nam świadczyć usługi spedycyjne na najwyższym poziomie. Firma Speed-Trans to transport międzynarodowy i krajowy świadczony drogą lądową. Potrzebujesz przewieść niegabarytowy ładunek do któregoś z krajów Europy? Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty tranzytowej.

Speed-Trans Wojciech Galara
Kontakt z nami:
Alibaby 6,
86-005 Białe Błota,
kujawsko-pomorskie
51 882-04-10
http://speed-trans.biz
plik kml
Import maszyn rolniczych

Zajmujemy się m.in. sprzedażą części do przyczep, beczkowozów, paszowozów czy pługów. Oferujemy również import maszyn rolniczych i ciągników z terenów Unii Europejskiej. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami części oraz z najlepszymi hurtowniami. W asortymencie posiadamy również części zamienne do ciągników marki Renault, Zetor, Fendt i wielu innych.

POLAGRI PARTS Artur Królak
Kontakt z nami:
Prusinowice 68,
06-150 Świercze,
mazowieckie
60 566-61-37
http://polagriparts.pl
plik kml
legalizacja wag kolejowych

Jesteśmy firmą specjalizującą się w serwisie oraz legalizacji wag przemysłowych, m.in.: wag samochodowych, kolejowych, pomostowych, zbiornikowych, czy innych. Nasza firma świadczy również takie usługi jak naprawa wag. Legalizacja wag nieautomatycznych jest koniecznym warunkiem do ich zamontowania narzuconym przez Unię Europejską.

TENSO-WAG
Kontakt z nami:
Chlebowa 105,
86-005 Białe Błota,
kujawsko-pomorskie
53 477-75-34
http://www.tensowag.pl
plik kml
Busy

Chcecie Państwo skorzystać z usług firmy transportowej, która zapewni Wam dowóz w atrakcyjne pod względem turystycznym miejsca? Wynajem autokarów jaki świadczymy w zakresie działalności firmy ODRA-BUS to usługa, w obrębie której proponujemy Państwu możliwość odbycia z nami tras zarówno po Polsce, jak i zagranicznych. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i kompetentnych kierowców, dbających o Wasze bezpieczeństwo, zaś dodatkową zaletą jest to, że ceny są bardzo atrakcyjne - zwłaszcza przy konkurencji.

ODRA-BUS S.C.
Kontakt z nami:
Krynicka 84/24,
50-555 Wrocław,
dolnośląskie
71 363-74-60
http://odra-bus.pl
plik kml
Drogowy transport towarów

Bezpośredni dowóz z miejsca załadunku do punktu końcowego, a to wszystko przy pomocy sprawdzonej floty. Oferujemy drogowy transport towarów zarówno na terenie Polski jak i Europy. Dzięki wykorzystaniu pojazdów o dużej ładowności - od 1,5 do 24 ton możemy przewozić przedmioty o różnej wielkości oraz masie.

Cargo Express
Kontakt z nami:
Partyzancka 80/92,
95-200 Pabianice,
łódzkie
50 607-13-02
http://www.e-cargo.pl
plik kml
Taśmociągi

Nasza firma jest doświadczonym i cenionym w branży producentem taśmociągów wykonanych w technologii magnetycznej. Sprzedawane przez nas podajniki i przenośniki taśmowe to mobilne urządzenia przeznaczone do przenoszenia piasku, żwiru, a także innych materiałów bądź gotowych produktów. Każdy z nich wyposażony jest ponadto w samosmarujące łożyska, a także wykazuje wysoką odporność na wstrząsy oraz obciążenia. Poza tym ich temperatura pracy wynosi od -25°C do +60°C. Nasze urządzenia doskonale sprawdzają się przy produkcji oraz przetwórstwie.

Technologie Magnetyczne Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Chmielewo 2,
06-100 Pułtusk,
mazowieckie
50 316-24-02
http://www.tasmociagi.com.pl
plik kml
Folie na szyby

Z myślą o właścicielach aut, oferujemy przyciemniające folie na szyby, zapewniające prywatność. Tego rodzaju artykuły nie tylko chronią przed zbyt dużym natężeniem promieni słonecznych, ale także posiadają walory estetyczne. Polecamy wersje niemetalizowane i metalizowane o różnych stopniach przyciemnienia.

Folani
Kontakt z nami:
Chopina 15B,
62-030 Luboń,
wielkopolskie
50 072-53-29
http://folani.pl
plik kml
Regeneracja siłowników

Pragniemy Państwu zaoferować usługi obejmujące naprawę elementów hamulcowych wykorzystywanych w pojazdach ciężarowych. Jedną z naszych najpopularniejszych usług jest regeneracja siłowników. W naszej firmie dostępne są w sprzedaży elementy po remoncie. Są to podzespoły membranowo-sprężynowe każdej osi.

Pneumotest
Kontakt z nami:
Gałczyńskiego 44,
43-300 Bielsko-Biała,
śląskie
33 814-66-96
http://pneumotest.com.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.