Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

motoryzacja, transport

Wytrzymałe łańcuchy rolkowe

Najnowocześniejsze łańcuchy rolkowe, roki transportowe i komponenty maszyn to tylko część naszej bogatej i korzystnej cenowo oferty. Nieustannie powiększamy asortyment naszej firmy aby zapewnić naszym klientom możliwość wyboru z szerokiej palety rozmaitych propozycji. Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas łańcuchy rolkowe sprostają Waszym wysokim oczekiwaniom.

Construktor
Kontakt z nami:
Dziadoszańska 10,
61-248 Poznań,
wielkopolskie
61 653-25-60
http://construktor.com
plik kml
Bezdotykowe myjnie samochodowe

Bezdotykowe myjnie samochodowe to coraz popularniejsze rozwiązanie jeśli chodzi o myjnie. Kierowcy coraz częściej wybierają bezdotykowe myjnie samochodowe kiedy planują umycie auta. Jeśli jesteś również zainteresowany skorzystaniem z takiej myjni, zastanawiasz się nad zbudowaniem myjni w swoich okolicach zapraszamy do współpracy.

Czysto.pl sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Christo Botewa 4A,
30-798 Kraków,
małopolskie
12 259-76-72
http://czysto.pl
plik kml
Carlex : Tapicerki Samochodowe - Warszawa

Tapicerstwo samochodowe to przedmiot naszej działalności, więc znamy się na tym jak nikt inny i wiemy, czego potrzebuje nasz klient. Oferujemy usługi w zakresie produkcji i renowacji obić siedzeń samochodowych, dzięki którym każdy pojazd nabierze wyjątkowego charakteru. Skontaktuj się z naszymi specjalistami w zakresie tapicerstwa samochodowego z Warszawy, a my zapewnimy Ci najwyższą jakość usług w konkurencyjnej cenie.

Carlex Design ™
Kontakt z nami:
Bolesława Prusa 10,
43-300 Bielsko-Biała,
śląskie
33 811-95-02
http://www.carlexdesign.com
plik kml
Regeneracja sprężarek

W naszej firmie regeneracja sprężarek jest zadaniem, które realizujemy z dbałością o najmniejszy detal. Jeżeli zależy Ci na nawiązaniu współpracy na najwyższym poziomie z profesjonalnym partnerem, znalazłeś się we właściwym miejscu. Jesteśmy doświadczoną firmą, możesz więc być pewien, że zapewnimy Ci sprzęt, z którego działania będziesz całkowicie zadowolony. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat regeneracji turbosprężarek i innych możliwości, jakie daje Ci współpraca z nami, zapoznaj się z naszą stroną internetową.

Moto Remo s.j.
Kontakt z nami:
Bydgoska 35,
14-200 Iława,
warmińsko-mazurskie
89 648-67-76
http://www.motoremo.pl
plik kml
Folia carbon

Folie okienne przeciwsłoneczne znacznie ograniczają ilość promieniowania słonecznego docierającego do pomieszczeń, przez to pomieszczenia mniej się nagrzewają, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji klimatyzacji. Folie przeciwsłoneczne najlepiej stosować na oknach południowych oraz południowo-zachodnich, gdyż pomieszczenia o tak usytuowanych względem stron świata oknach najbardziej się nagrzewają.

Arceo
Kontakt z nami:
Tomaszowska 11,
93-231 Łódź,
łódzkie
42 469-26-16
http://www.arceo.com.pl
plik kml
Wynajem busów Białystok

Wypożyczalnie samochodów w Białystoku zapraszają do zapoznania się ze swoją ofertą. Szeroka gama pojazdów w naszej flocie do wynajęcia pozwoli każdemu znaleźć model zgodny ze swoimi potrzebami. Jako G 100 RENT prowadzimy wynajem aut na jedną lub wiele dób w zależności od Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie.

G 100 RENT
Kontakt z nami:
Hetmańska 4,
15-727 Białystok,
podlaskie
50 850-83-51
http://g100.pl
plik kml
http://www.wulkanizacja24.com/

Wulkanizacja24.com oferuje jednak felgi Warszawa w szerokim zakresie rozmiarów, więc bez problemu znajdziemy pasujący do naszego auta model felgi aluminiowej i renowacja felg Warszawa dowolnej firmy. W ramach naszych usług sprzedajmy felgi i opony, a także wykonujemy renowację felg i malowanie czy też lakierowanie proszkowe.

Sławex Sławomir Pisarczyk
Kontakt z nami:
Batorego 18A,
05-091 Warszawa,
Mazowieckie
22 781-44-16
http://www.wulkanizacja24.com
plik kml
odbiór odpadów

Jedną z głównych usług, świadczonych przez naszą firmę w Poznaniu jest odbiór odpadów. Zabieramy wszystkie niebezpieczne substancje oraz przedmioty, a następnie utylizujemy je w oparciu o obowiązujące przepisy. Przyjmujemy najczęściej różnego rodzaju rozpuszczalniki, farby, substancje chemiczne, jak również artykuły pochodzące z placówek ochrony zdrowia.

ECO-cars Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Forteczna 14a,
61-362 Poznań,
wielkopolskie
61 887-00-24
http://www.eco-cars.pl
plik kml
Przewóz osób do Holandii

Jeśli poszukujecie Państwo niedrogiego, a przy tym wygodnego, szybkiego i bezpiecznego środka transportu na trasach międzynarodowych, proponujemy przewóz osób do Holandii oraz Niemiec obsługiwane przez firmę AK-TRANS. Wyjeżdżamy codzienne z różnych miejscowości zabierając pasażerów spod wskazanych adresów w ramach usługi door-to-door.

AK-TRANS
Kontakt z nami:
Kiepury 5,
86-100 Świecie,
kujawsko-pomorskie
66 008-50-16
http://ka-trans.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.