Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

motoryzacja, transport

Wytrzymałe łańcuchy rolkowe

Najnowocześniejsze łańcuchy rolkowe, roki transportowe i komponenty maszyn to tylko część naszej bogatej i korzystnej cenowo oferty. Nieustannie powiększamy asortyment naszej firmy aby zapewnić naszym klientom możliwość wyboru z szerokiej palety rozmaitych propozycji. Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas łańcuchy rolkowe sprostają Waszym wysokim oczekiwaniom.

Construktor
Kontakt z nami:
Dziadoszańska 10,
61-248 Poznań,
wielkopolskie
61 653-25-60
http://construktor.com
plik kml
Bezdotykowe myjnie samochodowe

Bezdotykowe myjnie samochodowe to coraz popularniejsze rozwiązanie jeśli chodzi o myjnie. Kierowcy coraz częściej wybierają bezdotykowe myjnie samochodowe kiedy planują umycie auta. Jeśli jesteś również zainteresowany skorzystaniem z takiej myjni, zastanawiasz się nad zbudowaniem myjni w swoich okolicach zapraszamy do współpracy.

Czysto.pl sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Christo Botewa 4A,
30-798 Kraków,
małopolskie
12 259-76-72
http://czysto.pl
plik kml
Carlex : Tapicerki Samochodowe - Warszawa

Tapicerstwo samochodowe to przedmiot naszej działalności, więc znamy się na tym jak nikt inny i wiemy, czego potrzebuje nasz klient. Oferujemy usługi w zakresie produkcji i renowacji obić siedzeń samochodowych, dzięki którym każdy pojazd nabierze wyjątkowego charakteru. Skontaktuj się z naszymi specjalistami w zakresie tapicerstwa samochodowego z Warszawy, a my zapewnimy Ci najwyższą jakość usług w konkurencyjnej cenie.

Carlex Design ™
Kontakt z nami:
Bolesława Prusa 10,
43-300 Bielsko-Biała,
śląskie
33 811-95-02
http://www.carlexdesign.com
plik kml
Regeneracja sprężarek

W naszej firmie regeneracja sprężarek jest zadaniem, które realizujemy z dbałością o najmniejszy detal. Jeżeli zależy Ci na nawiązaniu współpracy na najwyższym poziomie z profesjonalnym partnerem, znalazłeś się we właściwym miejscu. Jesteśmy doświadczoną firmą, możesz więc być pewien, że zapewnimy Ci sprzęt, z którego działania będziesz całkowicie zadowolony. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat regeneracji turbosprężarek i innych możliwości, jakie daje Ci współpraca z nami, zapoznaj się z naszą stroną internetową.

Moto Remo s.j.
Kontakt z nami:
Bydgoska 35,
14-200 Iława,
warmińsko-mazurskie
89 648-67-76
http://www.motoremo.pl
plik kml
Wynajem busów Białystok

Wypożyczalnie samochodów w Białystoku zapraszają do zapoznania się ze swoją ofertą. Szeroka gama pojazdów w naszej flocie do wynajęcia pozwoli każdemu znaleźć model zgodny ze swoimi potrzebami. Jako G 100 RENT prowadzimy wynajem aut na jedną lub wiele dób w zależności od Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie.

G 100 RENT
Kontakt z nami:
Hetmańska 4,
15-727 Białystok,
podlaskie
50 850-83-51
http://g100.pl
plik kml
http://www.wulkanizacja24.com/

Wulkanizacja24.com oferuje jednak felgi Warszawa w szerokim zakresie rozmiarów, więc bez problemu znajdziemy pasujący do naszego auta model felgi aluminiowej i renowacja felg Warszawa dowolnej firmy. W ramach naszych usług sprzedajmy felgi i opony, a także wykonujemy renowację felg i malowanie czy też lakierowanie proszkowe.

Sławex Sławomir Pisarczyk
Kontakt z nami:
Batorego 18A,
05-091 Warszawa,
Mazowieckie
22 781-44-16
http://www.wulkanizacja24.com
plik kml
odbiór odpadów

Jedną z głównych usług, świadczonych przez naszą firmę w Poznaniu jest odbiór odpadów. Zabieramy wszystkie niebezpieczne substancje oraz przedmioty, a następnie utylizujemy je w oparciu o obowiązujące przepisy. Przyjmujemy najczęściej różnego rodzaju rozpuszczalniki, farby, substancje chemiczne, jak również artykuły pochodzące z placówek ochrony zdrowia.

ECO-cars Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Forteczna 14a,
61-362 Poznań,
wielkopolskie
61 887-00-24
http://www.eco-cars.pl
plik kml
Przewóz osób do Holandii

Jeśli poszukujecie Państwo niedrogiego, a przy tym wygodnego, szybkiego i bezpiecznego środka transportu na trasach międzynarodowych, proponujemy przewóz osób do Holandii oraz Niemiec obsługiwane przez firmę AK-TRANS. Wyjeżdżamy codzienne z różnych miejscowości zabierając pasażerów spod wskazanych adresów w ramach usługi door-to-door.

AK-TRANS
Kontakt z nami:
Kiepury 5,
86-100 Świecie,
kujawsko-pomorskie
66 008-50-16
http://ka-trans.pl
plik kml
Regeneracja turbosprężarki

Wśród świadczonych przez naszą firmę usług znajduje się regeneracja turbosprężarki - to właśnie ten element można spotkać w każdym samochodzie osobowym, dostawczym, a także ciężarowym. Sprawdzimy stan techniczny komponentu, oczyścimy jego każdą część składową, a w razie potrzeby je naprawimy lub wymienimy.


Kontakt z nami:
,
,
--
http://www.tomagpolska.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.