Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

pozostałe

Bidetta

Piękne baseny w hotelowym interesie to nie tylko dodatkowa estetyka, ale i komfort dla Państwa klientów. Piękne baseny dodadzą charakteru każdemu hotelowi. Baseny hotelowe to zawsze dodatkowa atrakcja, która podnosi atrakcyjność każdego hotelu. W momencie zamówienia u nas projektu nasza firma zajmuje się kompleksowym podwykonawstwem począwszy od dostarczenia towaru poprzez jego całkowitą instalację i uruchomienie. Nasze baseny Bidetta zdobią już niejeden kompleks wypoczynkowy. Wykonywaliśmy już zamówienia do ponad trzystu wielkich ośrodków wypoczynkowych w całej Polsce.

Despol Sp. z o.o. Sp. k.
Kontakt z nami:
Sosnowiecka 89,
31-345 Kraków,
małopolskie
53 730-07-21
http://www.sklepbaterie.pl
plik kml
Architekt wnętrz Warszawa

Niepomiernie fachowa oraz profesjonalna firma Autorska Pracownia Projektowania - Architekt Wnętrz Anna Koszela to optymalnie lukratywne wyjście dla osób, którzy szanują zawodowe nastawienie i wysokie, a także wysokiej klasy normy obsługi klienta. Zapraszamy klientów w - Warszawa. Jesteśmy osiągalni pod telefonem 504250026. Ciepło inspirujemy do wnikliwego poznania naszej strony www annakoszela.pl i jednocześnie spodziewamy się owocnej kooperacji.

Autorska Pracownia Projektowania Wnętrz Anna Koszela
Kontakt z nami:
ul. Różana 23,
02-548 Warszawa,
woj. mazowieckie
50 425-00-26
http://annakoszela.pl
plik kml
Kraty podestowe - Metdom

W ramach naszej oferty udostępniamy wytrzymałe kraty podestowe, stopnie schodowe oraz drabiny aluminiowe. Nasze produkty cieszą się zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Nasza oferta została dostosowana do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej oficjalnej strony internetowej.

Metdom
Kontakt z nami:
Lubelska 41,
24-173 Markuszów,
lubelskie
51 624-16-65
http://www.metdom.pl
plik kml
Pompy krzywkowe

Nasze pompy krzywkowe są wykonane z doskonałych jakościowo materiałów, dzięki czemu zachowują swoje właściwości przez długi czas. Jeżeli zależy Ci na tym, aby otrzymać sprzęt najlepszy w swoim rodzaju, który sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom, jesteśmy w stanie zapewnić Ci to, czego szukasz. Wszystkie nasze artykuły działają niezawodnie, o czym przekonało się już wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy do zakupów.

PPHU EKOHELP
Kontakt z nami:
ul. Trzebińskiego 7,
26-617 Radom,
woj. mazowieckie
48 366-27-20
http://www.pompy-przemyslowe.pl
plik kml
Pościel 200x220

W ofercie naszej firmy znaleźć można poszwy na kołdry w wielu wymiarach. Polecamy m.in. pościele 200x220. Są one odszyte z satyny bawełnianej, dostępnej w wielu modnych i soczystych kolorach. Dodatkowo można u nas nabyć praktyczne prześcieradło z gumką oraz ekskluzywne, haftowane narzuty na łóżko. Zapraszamy do zakupów!

P.H.U. TOM-EX Tomasz Hyra
Kontakt z nami:
Wręczycka 90, Bieżeń,
42-133 Węglowice,
śląskie
60 228-30-57
http://markowetekstylia.pl
plik kml
Oznakowanie dróg

Oferta PZM Wimet obejmuje kompleksowe przygotowanie profesjonalnego oznakowania drogowego. Zapewniamy fachowe wsparcie już na etapie wyboru i projektowania najkorzystniejszych rozwiązań. Oferujemy szybką dostawę oraz bezawaryjny montaż zakupionych znaków i urządzeń oraz malowanie oznaczeń poziomych.

PZM Wimet
Kontakt z nami:
Krucza 2,
05-420 Józefów,
mazowieckie
22 789-31-15
http://www.pzmwimet.pl
plik kml
Szamba betonowe wrocław

Celem naszej działalności jest udostępnianie naszym Klientom zbiorników przeznaczonych do efektywnego i bezpiecznego gospodarowania nieczystościami bytowymi. Działająca we Wrocławiu i innych rejonach Polski firma Kamal-Bet produkuje i montuje bardzo trwałe szamba betonowe, których jakość potwierdza certyfikat EU.


Kontakt z nami:
,
,
--
http://kamal-bet.pl
plik kml
http://poltrack.pl/

Specjalizujemy się w sprzedaży akcesoriów motoryzacyjnych, które wykorzystywane są we wszystkich firmach, posiadających własną flotę samochodów. Proponowana przez nas lokalizacja pojazdów to szybkie i łatwe uzyskiwanie informacji na temat położenia wybranych aut. Znajdziecie u nas także rejestratory GPS.

Poltrack sp. z o. o.
Kontakt z nami:
Zajęcza 4,
57-300 Kłodzko,
dolnośląskie
74 647-06-00
http://poltrack.pl
plik kml
Remediacja gruntów

Obok profesjonalnego zarządzania odpadami niebezpiecznymi (ich skupem, odbiorem i utylizacją), nasza firma oferuje dodatkowe wsparcie związane z ochroną środowiska. Remediacja gruntów ma na celu oczyszczenie gleby zanieczyszczonej substancjami szkodliwymi. Jest to proces wymagający ogromnej wiedzy z zakresu ochrony środowiska.

RAN-Synchron Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Obornicka 1,
62-005 Bolechowo - Osiedle,
wielkopolskie
61 652-22-70
http://ran-synchron.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.