Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

pozostałe

Bidetta

Piękne baseny w hotelowym interesie to nie tylko dodatkowa estetyka, ale i komfort dla Państwa klientów. Piękne baseny dodadzą charakteru każdemu hotelowi. Baseny hotelowe to zawsze dodatkowa atrakcja, która podnosi atrakcyjność każdego hotelu. W momencie zamówienia u nas projektu nasza firma zajmuje się kompleksowym podwykonawstwem począwszy od dostarczenia towaru poprzez jego całkowitą instalację i uruchomienie. Nasze baseny Bidetta zdobią już niejeden kompleks wypoczynkowy. Wykonywaliśmy już zamówienia do ponad trzystu wielkich ośrodków wypoczynkowych w całej Polsce.

Despol Sp. z o.o. Sp. k.
Kontakt z nami:
Sosnowiecka 89,
31-345 Kraków,
małopolskie
53 730-07-21
http://www.sklepbaterie.pl
plik kml
Architekt wnętrz Warszawa

Niepomiernie fachowa oraz profesjonalna firma Autorska Pracownia Projektowania - Architekt Wnętrz Anna Koszela to optymalnie lukratywne wyjście dla osób, którzy szanują zawodowe nastawienie i wysokie, a także wysokiej klasy normy obsługi klienta. Zapraszamy klientów w - Warszawa. Jesteśmy osiągalni pod telefonem 504250026. Ciepło inspirujemy do wnikliwego poznania naszej strony www annakoszela.pl i jednocześnie spodziewamy się owocnej kooperacji.

Autorska Pracownia Projektowania Wnętrz Anna Koszela
Kontakt z nami:
ul. Różana 23,
02-548 Warszawa,
woj. mazowieckie
50 425-00-26
http://annakoszela.pl
plik kml
Kraty podestowe - Metdom

W ramach naszej oferty udostępniamy wytrzymałe kraty podestowe, stopnie schodowe oraz drabiny aluminiowe. Nasze produkty cieszą się zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Nasza oferta została dostosowana do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej oficjalnej strony internetowej.

Metdom
Kontakt z nami:
Lubelska 41,
24-173 Markuszów,
lubelskie
51 624-16-65
http://www.metdom.pl
plik kml
Oznakowanie dróg

Oferta PZM Wimet obejmuje kompleksowe przygotowanie profesjonalnego oznakowania drogowego. Zapewniamy fachowe wsparcie już na etapie wyboru i projektowania najkorzystniejszych rozwiązań. Oferujemy szybką dostawę oraz bezawaryjny montaż zakupionych znaków i urządzeń oraz malowanie oznaczeń poziomych.

PZM Wimet
Kontakt z nami:
Krucza 2,
05-420 Józefów,
mazowieckie
22 789-31-15
http://www.pzmwimet.pl
plik kml
Remediacja gruntów

Obok profesjonalnego zarządzania odpadami niebezpiecznymi (ich skupem, odbiorem i utylizacją), nasza firma oferuje dodatkowe wsparcie związane z ochroną środowiska. Remediacja gruntów ma na celu oczyszczenie gleby zanieczyszczonej substancjami szkodliwymi. Jest to proces wymagający ogromnej wiedzy z zakresu ochrony środowiska.

RAN-Synchron Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Obornicka 1,
62-005 Bolechowo - Osiedle,
wielkopolskie
61 652-22-70
http://ran-synchron.pl
plik kml
Pomoc bezdomnym

Pomagamy młodym osobom, działając w ich naturalnym środowisku. Jedną z używanych przez nas metod jest streetworking, poprzez który świadczymy pomoc bezdomnym oraz osobom wykluczonym społecznie. Obejmuje on edukację społeczną oraz wsparcie w podejmowaniu decyzji, mogących poprawić ich trudną sytuację.

Stowarzyszenie Program STACJA
Kontakt z nami:
Hoża 62 lok. 69,
00-682 Warszawa,
mazowieckie
50 754-08-87
http://programstacja.org.pl
plik kml
biżuteria swarovski

Tylko w naszym asortymencie zawarta jest najpiękniejsza biżuteria Swarovski, która podbiła już nie tylko polski rynek. Każda wierząca kobieta, która docenia prawdziwe piękno, powinna skorzystać z naszej wyjątkowej oferty! Biżuteria dodaje uroku każdej klientce, dlatego gorąco zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszych różańców.

Sklep Trust24.pl
Kontakt z nami:
Pomorska 13G/11,
80-333 Gdańsk,
pomorskie
69 767-78-87
http://www.trust24.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.