Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

remont, budowa

Kabiny prysznicowe

Pozornie może się wydawać, że nie są one tak ważne jak wyposażenie łazienki, kabiny prysznicowe czy sposób w jaki ściany pomieszczenia zostały wyłożone kafelkami, ale to właśnie drobne akcesoria do łazienki takie jak wieszaki i lustra przesądzają o charakterze tego miejsca. Niektóre osoby wybierające odpowiednie akcesoria do łazienki jak kabiny prysznicowe potrafią odwiedzić nawet kilkanaście razy, inne z kolei kupują produkty tańsze przekonując, że wśród wielu bubli trafią w końcu na takie, które będą ozdabiać to pomieszczenie.

Radaway
Kontakt z nami:
Górecka 104,
61-483 Poznań,
wielkopolskie
61 663-34-20
http://www.radaway.pl
plik kml
Mechanizmy nawadniające

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na systemy nawadniające. Gdyby nie automatyczne podlewanie, wielu tych punktów zieleni nie udałoby się utrzymać - narażone na znaczną ekspozycję słoneczną, zaczęłyby pustynnieć i obumierać. Ważną zaletą, jaką mają urządzenia umożliwiające automatyczne nawadnianie ogrodów jest fakt, że nad ich funkcjonowaniem nie trzeba czuwać. Zaprogramowane odpowiednio do pory roku zraszacze samoczynnie się uruchamiają i wyłączają. System nawadniające dzięki temu znajdują coraz szersze zastosowanie.

BONITA sp.j.
Kontakt z nami:
ul. Stary Rynek 76,
61-772 Poznań,
woj. Wielkopolskie
61 853-18-02
http://www.sklepnawadnianie.pl
plik kml
Meble laboratoryjne www.meblesklep.pl

Warto stawiać na dobre meble laboratoryjne. Poznań zaprasza serdecznie do swoich sklepów. Jednak jakie meble to najlepsze meble biurowe, Poznań sprzedaż najwyższą notuje dla firmy meble sklep, która w chwili obecnej staje się liderem lokalnego rynku. Nie ma to jak wspaniałe opcje, w chwili kiedy wiemy co nam pozwala na działanie na naprawdę doskonałym poziomie. Firma ta produkuje opcje takie jak meble biurowe \\\"Poznań\\\". Producent wie jak wiele może nam zaoferować.

Valorous Meblesklep.pl
Kontakt z nami:
ul. Świerczewskiego 40C,
62-005 Bolechowo-Osiedle,
wielkopolskie
61 811-44-45
http://www.meblesklep.pl
plik kml
Styropian Austrotherm

Styropian Austrotherm odnajdą Państwo korzystając z adresu : http://www.austrotherm.pl/produkty/austrotherm-eps/austrotherm-eps.html. Austrotherm to sprawdzony producent styropianu, który od lat produkuje styropian do ocieplania budynków, a także wykonywania wszelkiego rodzaju sztukaterii wykończeniowej i gzymsów.

Austrotherm
Kontakt z nami:
Chemików 1,
32-600 Oświęcim,
małopolskie
33 844-70-40
http://www.austrotherm.pl
plik kml
Drzwi Małopolska

Przedsiębiorstwo Handbud z Małopolski to specjalista oferujący znakomitej jakości drzwi w niezwykle konkurencyjnych cenach. Polecamy Państwu zapoznanie się z naszą ofertą drzwi antywłamaniowych takich firm jak Delta czy też Gerda. Nasze propozycje to zarówno elegancja jak i doskonała estetyka i właściwości izolacyjne.

F.H.U Handbud
Kontakt z nami:
Prądnicka 49,
31-202 Kraków,
małopolskie
12 633-55-45
http://handbud-krakow.pl
plik kml
Remonty

Firma remontowa Jadach Warszawa to doskonały wybór dla wszystkich dla których liczy się jakość i profesjonalizm. Nasza firma oferuje szeroko pojęte usługi remontowe (Warszawa i nie tylko), wykończenia wnętrz oraz innego rodzaju pomoc budowlaną w domu. Nasza firma to swego rodzaju złota rączka w Twoim domu. Zapraszamy na nasz portal internetowy http://www.remonty-jadach.pl/ gdzie znajdziesz szczegóły naszej szerokiej oferty.

Firma remontowa Andrzej Jadach
Kontakt z nami:
ul. J. Bytnara 20/72,
02-645 Warszawa,
woj. Mazowieckie
22 844-59-63
http://www.remonty-jadach.pl
plik kml
Domy z bali całoroczne

Najlepsze domy drewniane całoroczne wykonuje nasza firma. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy wykonują solidne konstrukcje, jednocześnie odporne na różnego rodzaju uszkodzenia i niezwykle estetyczne. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z proponowanych usług.

Chata Staropolska Józef Szymanek
Kontakt z nami:
Lipowa 122 B,
21-100 Lubartów,
lubelskie
81 854-53-13
http://www.chata-staropolska.com
plik kml
http://www.fann.pl/montaz-przydomowej-oczyszczalni-sciekow/

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, nadal istnieje wiele obszarów na terenie Polski, w których nie została zainstalowana miejska kanalizacja. W takich sytuacjach, niezbędnym okazuje się montaż przydomowej oczyszczalni ścieków. Konkretne wytyczne dotyczące tego typu zabiegu, znajdziecie Państwo na łamach serwisu marki Fann.

FANN POLSKA Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Śląska 88,
40-742 Katowice,
Śląskie
32 354-10-31
http://www.fann.pl
plik kml
Dre drzwi

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze drzwi DRE, które idealnie pełnią swoją funkcję w wyposażeniu każdego wnętrza. Proponujemy elementy wysokiej jakości, w bardzo atrakcyjnych cenach i różnorodnych kompozycjach. Korzystając z naszych usług możesz wybrać odpowiednie dla siebie materiały i cieszyć dopasowaną do Twoich potrzeb stylistyką, czy ceną! Dla nas najważniejszy jest klient - możesz przekonać się o tym już dzisiaj. Gorąco zapraszamy do współpracy na najwyższym poziomie!

BEL-POL Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Strzelińska 35,
58-100 Świdnica,
dolnośląskie
74 856-39-00
http://bel-pol.pl
plik kml
Rury

Tylko w naszym asortymencie znajdują się tak solidne i jednocześnie trwałe stalowe rury, dostępne w bardzo atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach. Dla nas liczy się najwyższa jakość tych elementów, dlatego ta propozycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na najlepsze akcesoria osłonowe!

Marcin Ławicki
Kontakt z nami:
Brzeźno 16a,
87-162 Lubicz,
Kujawsko-Pomorskie
60 163-37-08
http://www.rury-torun.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.