Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

rozrywka, kultura, sztuka

wynajem nagłośnienia

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty grupy profesjonalistów, dla których organizacja koncertów, nagłośnienie imprez, wynajem scen i oświetlenie to zadania, jakich podejmują się na co dzień! Zaufaj doświadczeniu i profesjonalizmowi. Wejdź na www.unistersound.pl i skorzystaj z oferty! Działy na terenie Wrocławia.

UNISTER SOUND
Kontakt z nami:
Jana 11,
44-280 Łuków Śląski,
śląskie
50 995-88-07
http://www.unistersound.pl
plik kml
Zpav

Prowadzisz firmę i potrzebujesz muzyki, którą będziesz odtwarzał publicznie, ale chciałbyś uniknąć kosztów związanych z jej wykorzystywaniem? ZPAV, ZAIKS i STOART to obowiązkowe opłaty dla każdego, kto chce mieć muzykę np. w lokalu. Korzystając z naszego radia będziesz mógł uniknąć kontaktów z ZAIKSEM i cieszyć się wolną muzyką bez ograniczeń!

Publicmusic Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Grota-Roweckiego 8A lok. 104,
95-200 Pabianice,
łódzkie
88 889-99-00
http://www.publicmusic.pl
plik kml
Obrazy olejne na płótnie

Prowadzimy sklep z obrazami. Umożliwiamy tym samym zdobycie wyjątkowych przedmiotów, które będą zdobić Wasze domy, mieszkania bądź biura. Oferujemy reprodukcje znanych dzieł malarskich, a także autorskie obrazy olejne na płótnie. W asortymencie znajdują się przedmioty o odmiennej tematyce. Staraliśmy się szczegółowo pogrupować zbiór prac, aby ułatwić miłośnikom malarstwa poszukiwanie konkretnego wzoru produktu. W ten sposób mamy nadzieję pomóc Wam w odnalezieniu wymarzonych ozdób, idealnie trafiających w Wasz gust.

tylkosztuka.pl
Kontakt z nami:
Świętokrzyska 32,
00-116 Warszawa,
mazowieckie
22 652-19-39
http://tylkosztuka.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.