Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

rzemiosło, fachowcy

Hydraulik Wrocław

Każdemu zdarzają się awarie kanalizacji. Wrocław ma na szczęście pogotowie kanalizacyjne działające 24h przez siedem dni w tygodniu. Na telefon czeka wykwalifikowany hydraulik, który przeważnie w ciągu 30 minut dociera do klienta i sprawnie usuwa awarie kanalizacji. Wrocław i jego mieszkańcy bardzo cenią pomoc jaką świadczy pogotowie kanalizacyjne i każdy pracujący tam fachowiec.

Aqua-Kret
Kontakt z nami:
ul. Rzeszowska 23,
54-030 Wrocław,
woj. dolnośląskie
79 679-61-11
http://kanalizacjawroclaw.com
plik kml
Balustrady

jeżeli poszukujesz czegoś więcej niż zabezpieczenia i pragniesz, aby twoje balustrady się wyróżniały, to skorzystaj z umiejętności i doświadczenia naszych pracowników ze Szczecina. Nasze wspaniale prezentują się zarówno na tarasach, balkonach jak i antresolach. Ujmują swoją dekoracyjnością i fantazyjnością kształtów.

Metaloplastyka Michał Zeszot
Kontakt z nami:
Wiosenna 7,
70-807 Szczecin,
zachodniopomorskie
51 765-90-15
http://www.kowalstwo-szczecin.pl
plik kml
Brama - kuta

Jeśli szukają Państwo fachowców, którzy wykonują bramy kute w konkurencyjnych cenach, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego zakładu Alab. Posiadamy lata doświadczenia w kowalstwie artystycznym, co pozwoliło nam na wypracowanie specjalnej techniki, dzięki czemu nasze wyroby są zawsze niezwykle trwałe i wysoce estetyczne.

Z.U.P.H. Alab s.c.
Kontakt z nami:
Aleja Solidarności 30a,
07-100 Węgrów,
mazowieckie
25 792-20-39
http://www.alab-kowalstwo.info
plik kml
Nagrobki Grajewo

Przygotowujemy wyjątkowe propozycje dla naszych Klienów. Z usług kamieniarskich firmy Jana Sobczaka korzystają mieszkańcy Grajewa, Białegostoku, a także innych miejscowości z terenu Podlaskiego oraz Warmińsko- Mazurskiego. Gwarantujemy szeroki wybór wzorów oraz starannie wykonane nagrobki. Wykonujemy projekty pojedyncze i podwójne.

Zakład Kamieniarski Jan Sobczak
Kontakt z nami:
Ciemnoszyje,
19-200 Grajewo,
podlaskie
60 191-24-74
http://jan-sobczak.pl
plik kml
Odżywki białkowe

Jesteś osobą intensywnie pracującą nad rozbudowaniem swojej sylwetki i chcesz zwiększyć efektywność treningów? W takim razie odżywki białkowe są dla ciebie - stworzone na bazie sprawdzonych składników i witamin wpływają pozytywnie na przyspieszenie rozwoju mięśni oraz ich podtrzymanie, co przypadnie do gustu osobom, pragnącym osiągać lepsze wyniki w krótszym czasie. Zapraszamy do wyboru idealnych dla siebie rozwiązań, które w naszym sklepie dostępne są w atrakcyjnych cenach i rozmaitych rodzajach.

Sportowe Suplementy
Kontakt z nami:
Paderewskiego 6A,
84-230 Rumia,
pomorskie
50 582-56-58
http://sportowesuplementy.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.