Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

sport, turystyka

Szkoła pływania

Profesjonalizm, rzetelność oraz konsekwencja - tym właśnie charakteryzuje się nasza szkoła pływania. Warszawa jest miastem, w którym świadczymy swoje usługi. Proponujemy najlepsze rozwiązania nawet dla osób, które boją się wody! Wystarczy tylko zapoznać się z naszą szczegółową ofertą lub skontaktować się mailowo, czy telefonicznie.

plywanieti.com
Kontakt z nami:
Bernardyńska 23 lok. 10,
02-904 Warszawa,
mazowieckie
22 303-20-24
http://www.plywanieti.com
plik kml
Odzież do biegania

Jaka powinna być odzież do biegania? Każdy, kto prowadzi aktywny tryb życia lub zajmuje się sportem wyczynowym doskonale wie, jaki strój mu najbardziej odpowiada. W internetowym sklepie ForPro każdy znajdzie dla siebie ubranie, które spełni jego oczekiwania. Odzież firmy Nike jest przede wszystkim bardzo trwała, komfortowa, a przy tym modna. Zachęcamy do wyboru jednej z naszych propozycji.

ForPro
Kontakt z nami:
Myśliwiecka 4a,
00-459 Warszawa,
mazowieckie
53 331-86-07
http://www.forpro.pl
plik kml
Czarter jachtów motorowych

Jeżeli planujecie Państwo wyjątkowe wakacje, a dodatkowo posiadacie doświadczenie związane z żeglowaniem, oferujemy czarter jachtów na Mazurach. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną we własnym zakresie poznawać kolejne zakątki i cieszyć się całkowitą wolnością, której symbolem jest szum fal i śpiew ptaków. Zapewniamy Państwu najwyższej jakości pojazdy pływające, a także korzystne warunki ich wynajmu.

Nyachts Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Kresowa 61,
16-100 Sokółka,
podlaskie
79 580-28-06
http://www.naczarter.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.