Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

sport, turystyka

Kraków apartamenty

Wiele osiedli jest teraz monitorowanych. Jest to środek, który ma niwelować skutki, a nie zwalczać przyczyny złego postępowania ludzi. A to złe postępowanie może być skutkiem złego wychowani, które z kolei nie może być przerzucone na szkołę. Młody człowiek musi mieć w rodzicach oparcie, ale rodzice muszą też umieć ukarać za złe zachowanie. Tylko człowiek znający i rozumiejący granice moralne różnych zachowań będzie dobrym sąsiadem dla innych. Sąsiadów nie sprawdzimy. Rzadko który właściciel będzie reklamował mieszkanie mówiąc, że obok mieszka nieznośny pijak. Tak to już bywa.

Krakow For You
Kontakt z nami:
ul. Szczepańska 3,
31-006 Kraków,
woj. Małopolskie
12 421-48-35
http://www.grodzka.net.pl
plik kml
Szkoła pływania Warszawa

Profesjonalizm, rzetelność oraz konsekwencja - tym właśnie charakteryzuje się nasza szkoła pływania. Warszawa jest miastem, w którym świadczymy swoje usługi. Proponujemy najlepsze rozwiązania nawet dla osób, które boją się wody! Wystarczy tylko zapoznać się z naszą szczegółową ofertą lub skontaktować się mailowo, czy telefonicznie.

plywanieti.com
Kontakt z nami:
Bernardyńska 23 lok. 10,
02-904 Warszawa,
mazowieckie
22 303-20-24
http://www.plywanieti.com
plik kml
Odzież do biegania

Jaka powinna być odzież do biegania? Każdy, kto prowadzi aktywny tryb życia lub zajmuje się sportem wyczynowym doskonale wie, jaki strój mu najbardziej odpowiada. W internetowym sklepie ForPro każdy znajdzie dla siebie ubranie, które spełni jego oczekiwania. Odzież firmy Nike jest przede wszystkim bardzo trwała, komfortowa, a przy tym modna. Zachęcamy do wyboru jednej z naszych propozycji.

ForPro
Kontakt z nami:
Myśliwiecka 4a,
00-459 Warszawa,
mazowieckie
53 331-86-07
http://www.forpro.pl
plik kml
Czarter jachtów motorowych

Jeżeli planujecie Państwo wyjątkowe wakacje, a dodatkowo posiadacie doświadczenie związane z żeglowaniem, oferujemy czarter jachtów na Mazurach. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną we własnym zakresie poznawać kolejne zakątki i cieszyć się całkowitą wolnością, której symbolem jest szum fal i śpiew ptaków. Zapewniamy Państwu najwyższej jakości pojazdy pływające, a także korzystne warunki ich wynajmu.

Nyachts Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Kresowa 61,
16-100 Sokółka,
podlaskie
79 580-28-06
http://www.naczarter.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.