Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

telekomunikacja, informatyka

Systemy ERP | prolan.com.pl

Systemy ERP udostępniane przez Prolan wspierają szeroko pojęte procesy biznesowe w firmach, w których je zastosowano. Dzięki nim przedsiębiorstwa te są w stanie znacząco zwiększyć swoją wydajność, a także oszczędzić wiele środków finansowych i czasu. Zalet oferowanych przez nas systemów ERP jest wiele. Przekonaj się.

Prolan
Kontakt z nami:
ul. Sowińskiego 3,
44-100 Gliwice,
woj. śląskie
32 337-22-22
http://www.prolan.com.pl
plik kml
Tablice interaktywne

Nowoczesne, uniwersalne, praktyczne - takie właśnie są tablice multimedialne, jakie oferujemy naszym wymagającym klientom. Decydując się na skorzystanie z tej propozycji możesz liczyć na to, że w Twoje ręce trafi funkcjonalny i w pełni praktyczny sprzęt. Wybierz nasze tablice multimedialne i przekonaj się, że lepszych nie znajdziesz nigdzie indziej.

Nowoczesne Technologie w Edukacji
Kontakt z nami:
Malinowa 3,
86-005 Lipniki,
Kujawsko-pomorskie
53 433-71-70
http://www.nte.net.pl
plik kml
Program do wystawiania faktur

Polecamy Państwu skuteczne rozwiązanie, jakim jest oferowany przez naszą firmę program do wystawiania faktur, który staje się przydatnym także w przypadku tworzenia odmiennych, acz niezbędnych dokumentacji w Państwa firmie. Dokładniej program do wystawiania faktur umożliwia także sprawdzanie stanu kasy.

dGCS Biznesmen
Kontakt z nami:
ul. Raszkowska 24a,
63-400 Ostrów Wlkp,
woj. Wielkopolskie
62 591-91-19
http://www.biznesmen.com.pl
plik kml
Aplikacje mobilne

Nasza platforma internetowa Add-Me jest specjalistycznym narzędziem pomagającym w tworzeniu aplikacji mobilnych. Są to programy, które ułatwią Państwu utrzymanie stałego kontaktu z ich użytkownikami. Posiadamy ofertę dla firm, dzięki której łatwo i skutecznie stworzą Państwo spójną kampanię marketingową.

Mobicode
Kontakt z nami:
Postępu 15c lok. 344,
02-676 Warszawa,
mazowieckie
50 705-26-66
http://add-me.pl
plik kml
Bezpieczeństwo IT Poznań

Złośliwe oprogramowanie, wirusy, spam - to tylko niektóre z zagrożeń, które czekają w sieci aby zainstalować się na naszym komputerze. Dlatego też szczególnie ważną dziedziną jest bezpieczeństwo IT. Poznań to obszar działania firmy Exanet, która zajmuje się projektowaniem systemów ochrony oraz integrowaniem ich z wewnętrzną siecią klienta.

Exanet Sp. z o.o. Sp. k.
Kontakt z nami:
Winogrady 70A,
61-659 Poznań,
wielkopolskie
61 851-27-60
http://www.exanet.pl
plik kml
Zarządzanie ciągłością działania

Nasza firma zajmuje się doradztwem i certyfikacją systemu organizacji normalizacyjnej. Wykonujemy wszelkie czynności związane z działalnością tego typu, pozwalając firmom na zdobycie certyfikatu potwierdzającego spełnianie wszystkich niezbędnych norm. Zajmujemy się między innymi również zapewnianiem ciągłości działania.

Blue energy Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
ul. Towarowa 35,
61-896 Poznań,
woj. wielkopolskie
61 643-51-98
http://www.grupablue.pl
plik kml
Monitoring Żagań

Jeżeli chciałbyś zakupić zaawansowane technologicznie elementy monitoringu, to jeszcze dziś zajrzyj na stronę internetową firmy Systemy GSM z okolic Żagania. To właśnie u nich zakupisz zarówno dyski twarde, jak i kamery, konwertery sygnału, moduły audio, zasilacze, obiektywy, obudowy, a także wiele innych części.

P.W. SiwyCyfra
Kontakt z nami:
Długa 1,
68-100 Żagań,
lubuskie
68 411-40-56
http://www.systemygsm.pl
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.