Baza Przedsiębiorstw, Firm i Stron Prywatnych

Oferty i recenzje

telekomunikacja, informatyka

Tablice interaktywne

Nowoczesne, uniwersalne, praktyczne - takie właśnie są tablice multimedialne, jakie oferujemy naszym wymagającym klientom. Decydując się na skorzystanie z tej propozycji możesz liczyć na to, że w Twoje ręce trafi funkcjonalny i w pełni praktyczny sprzęt. Wybierz nasze tablice multimedialne i przekonaj się, że lepszych nie znajdziesz nigdzie indziej.

Nowoczesne Technologie w Edukacji
Kontakt z nami:
Malinowa 3,
86-005 Lipniki,
kujawsko-pomorskie
53 433-71-70
http://www.nte.net.pl
plik kml
Program do wystawiania faktur

Polecamy Państwu skuteczne rozwiązanie, jakim jest oferowany przez naszą firmę program do wystawiania faktur, który staje się przydatnym także w przypadku tworzenia odmiennych, acz niezbędnych dokumentacji w Państwa firmie. Dokładniej program do wystawiania faktur umożliwia także sprawdzanie stanu kasy.

dGCS Biznesmen Sp.z o.o.
Kontakt z nami:
Raszkowska 24a,
63-400 Ostrów Wlkp,
wielkopolskie
62 591-91-19
http://www.biznesmen.com.pl
plik kml
Bezpieczeństwo IT Poznań

Złośliwe oprogramowanie, wirusy, spam - to tylko niektóre z zagrożeń, które czekają w sieci aby zainstalować się na naszym komputerze. Dlatego też szczególnie ważną dziedziną jest bezpieczeństwo IT. Poznań to obszar działania firmy Exanet, która zajmuje się projektowaniem systemów ochrony oraz integrowaniem ich z wewnętrzną siecią klienta.

Exanet Sp. z o.o. Sp. k.
Kontakt z nami:
Winogrady 70A,
61-659 Poznań,
wielkopolskie
61 851-27-60
http://www.exanet.pl
plik kml
Producent opakowań foliowych

Przedsiębiorstwo PatoPak to producent opakowań foliowych wysokiej jakości. Wytwarzamy różnego rodzaju worki, woreczki, reklamówki, torby z nadrukiem, paczki na artykuły spożywcze ze zgrzewem tylnym, dolnym, z zawieszką, worki na odpady i wiele innych. Odbiorcami naszych artykułów są przedstawiciele wielu dziedzin. Sklepy, punkty gastronomiczne, handlowe, firmy sprzątające, urzędy miast i gmin oraz wiele innych. Zapraszamy do składania zamówień na opakowania prosto od producenta. Nasi doradcy służą pomocą.

PPHU PATO PAK WOJCIECH PIĘTA
Kontakt z nami:
Łagiewnicka 85,
91-855 Łódź,
łódzkie
51 005-15-55
http://patopak.com.pl
plik kml
Niszczenie dokumentów

Chyba większość osób zdaje sobie sprawę, że recykling różnego rodzaju produktów wybrakowanych jest potrzebny do ich ponownego użytku i ochrony przyrody. Nasza firma specjalizuje się w przetwarzaniu papieru. Jeżeli w firmie lub domu zalegają ci niepotrzebne stosy dokumentów, sprzedaj je nam, a uzyskasz korzyść finansową i przyczynisz się do ochrony środowiska. Zajmujemy się też profesjonalnym niszczeniem papierów.

Green Data i Wspólnicy
Kontakt z nami:
Pustola 18/20,
01-129 Warszawa,
mazowieckie
60 020-02-47
http://green-data.pl
plik kml
Światłowód internet

Oferujemy funkcjonalne rozwiązanie dla osób, które cenią szybki dostęp do informacji. Proponujemy Internet światłowodowy oraz radiowy, który udostępniamy na terenie Krakowa i okolic. Zapewniamy usługi instalacji i dostawy medium. Gwarantujemy prędkość i niezawodność usługi. Ponadto dostarczamy usługi telewizyjne. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z rozwiązań odpowiadających Waszym potrzebom.

FIBERLINK Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Żary 22 A,
32-031 Mogilany,
małopolskie
12 444-50-00
http://fiberlink.pl
plik kml
Płyta pcv

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Murgrabia, prowadzącej sprzedaż materiałów wykonanych z tworzyw sztucznych. W naszym zróżnicowanym asortymencie znajdują się między innymi płyty PCV, które znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu. Wyróżnia je trwałość, wysokie parametry oraz wyjątkowa estetyka. Występują w wielu wersjach kolorystycznych, co pozwala na wykorzystanie ich przy produkcji różnego typu elementów. Zapewniamy wyjątkowo korzystne ceny, pozwalające na udany zakup.

Murgrabia PHU
Kontakt z nami:
Tama Pomorzańska 13 P,
70-030 Szczecin,
zachodniopomorskie
91 433-49-22
http://murgrabia.eu
plik kml
Tłoczniki

Produkowane przez nas tłoczniki spełniają nawet najbardziej wygórowane kryteria. Jesteśmy przekonani, że również w Państwa przypadku ich jakość okaże się wystarczająca, by przewyższyć wasze oczekiwania - nawet jeśli są one wygórowane. Podjęcie z nami współpracy jest opłacalne ponieważ zapewniamy korzystne ceny i szybkie terminy - zapraszamy!

Spamel
Kontakt z nami:
Wojska Polskiego 3,
56-416 Twardogóra,
dolnośląskie
71 315-82-01
http://www.spamel.com.pl
plik kml
pomoc informatyczna Warszawa

Choć większość z nas na co dzień korzysta z komputera podczas pracy lub rozrywki, zazwyczaj nie mamy czasu i odpowiednich kompetencji, które umożliwiają naprawę sprzętu. To właśnie w tym celu działa nasza pomoc informatyczna z Warszawy - naprawiamy m.in. pocztę elektroniczną, problemy z przeglądarką, kłopoty z wifi czy wirusami.

PomocInformatyczna.pl
Kontakt z nami:
Modlińska 175A,
03-186 Warszawa,
mazowieckie
70 370-01-12
http://www.pomocinformatyczna.pl
plik kml
Rury karbowane

W naszym asortymencie dostępne są rury karbowane, czyli tzw. peszele PVC. Wykonane są z elastycznego, a zarazem bardzo wytrzymałego materiału. Bardzo dobrze nadają się do poprowadzenia przewodów izolowanych bądź kabli w instalacjach elektrycznych. Warto wybrać je do miejsc o podwyższonym zagrożeniu pożarowym oraz przy instalacjach prowadzonych na zewnątrz.

ELEKTROPLAST Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Stróża 1015,
32-431 Stróża,
małopolskie
12 373-31-69
http://www.elektroplast.com
plik kml
© 2011 www.afryka2010.pl.